Zelenina

Datum: 05.08.2011

Vložil: Admin

Titulek: Re: Plánování zahrad

Děkuji za odkaz

Datum: 31.07.2011

Vložil: martin

Titulek: diky za odpověd

je to kulaty o trochu větši než mšica listy sou v pohodě podle listu se da řict že bude dobra ale kořen je mali a tochu jakobi okosaane ale ne prolezle chodbama lepši bi bylo to asi nafotit a nekam poslat co vi na to?

Datum: 31.07.2011

Vložil: Admin

Titulek: Re: diky za odpověd

Prosim o zaslaní fotografie na AlesLesak@seznam.cz děkuji

Datum: 28.07.2011

Vložil: martin

Titulek: petržel

mam na kořeno petržele šede broučky mohl bis mě poradit jak se jich zbavit?

Datum: 30.07.2011

Vložil: Admin

Titulek: Re: petržel

Dobrý den. Prosím vás o bližší specifikaci škůdce. Jak je brouček velký, co se s rostlinou přesně děje. Má pokroucené listy, nebo jsou ožrané? Kořeny mají vykousané chodbičky nebo zahnívají? Může se jednat například o Makadlovku kmínovou, klopušku dvoutečnou, obaleče polního, meruly či pochmurnatku mrkvovou, mšici hlohovou atd. Omlouvám se, ale z popisu šedý brouček na petržely nejsem schopen zjistit o co se jedná.

Datum: 14.06.2011

Vložil: Tereza

Titulek: Choroba cukety

Dobrý den, potřebuji poradit ohledně cuket. Cukety pěstujeme už hodně dlouho. Vždy jsme měli vysoké výnosy. Ale jsou to asi 3 roky co nám skoro vůbec nejdou. Z ničeho nic nám začínají uhnívat malé cuketky. Narostou tak 5cm pak začnou žloutnout a uhnívat. Čas od času to nějaká zvládne a vyroste. Cukety pěstujeme na kompostu, malé uhnívající plody se nedotýkají půdy (nedošáhnou). Letos jsem jednu rostlinu dala úplně na druhý konec zahrady, ale bohužel dnes jsem opět musela vyhodit malou cuketku. Moc děkuji za odpověď.

Datum: 15.06.2011

Vložil: Admin

Titulek: Re: Choroba cukety

Dobrý den
Pokud říkáte že se malé cuketky půdy nedotýkají, tak možnost že zahnívají vlhkostí od půdy je vyloučena. Domnívám se, že toto může být způsobeno nedostatkem vápníku, který může být způsoben přehnojením dusíkem a draslíkem. Osobně bych vám doporučil přihnojení vápníkem formou postřiku na list (nejlepší forma hnojení). Nesmíte opomenout i pravidelný přísun vody k rostlině. Ovšem toto může být způsobeno i odpadem na kompostě. Problémem může být i popel ze dřeva nebo zelená tráva, která je v kompostě obsažena. Snad vám má odpověd stačí. Případně mi zase napiště. Přeji krásný den a hodně úspěchů s pěstováním

Datum: 26.04.2011

Vložil: Admin

Titulek: :D

Nějak mi to tu umřelo. Ptejte se lidi, rád odpovím, návštěvnost je ale úžasná Díky

Datum: 04.03.2011

Vložil: Bob

Titulek: Ačokča

Brý den, ví někdo, kde se dá koupit násada, semena ??
Dík
B.

Datum: 04.03.2011

Vložil: Admin

Titulek: Re: Ačokča

Dobrý den semena ačokči seženete v každém v obchodě se zahradnickými potřebami. Myslím že ačokču má v sortimentu pouze zatím soplečnost semo Pokud chcete nakupovat přes internet tak doporučuji www.semo.cz
S přáním hezkého zbytku dne Admin

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek